Zoek je een leuk uitje met de kinderen of kleinkinderen? Kom op Tweede Paasdag naar Museum Kasteel Wijchen. Twee activiteiten in één dag!
Word verzamelaar!
Hou je ook van verzamelen? Of wil je beginnen met verzamelen? Dan is dit jouw dag! In de Verwonderkamer zie je in een filmpje een meisje met een kistje vol kleine dingetjes. Een echt verzamelkistje. Op Tweede Paasdag versier jij je eigen kistje. Daarna ga je op speurtocht in het kasteel. Je zoekt kleine dingen, zoals steentjes en schelpjes. Vul jouw kistje met alles wat je vindt en word een echte verzamelaar! Thuis kun je je kistje nog verder aanvullen met dingen die je al hebt.
Voor kinderen vanaf 4 jaar.
Maak je eigen magische kaart
Stap binnen in de tentoonstelling Verwonderkamer. Je ontdekt er allerlei bijzondere en mysterieuze voorwerpen. En op Tweede Paasdag maak jij zelf iets wonderlijks: een magische kaart!
Hoe werkt het? Plak een foto of plaatje aan één kant van de kaart. Vouw de kaart dicht. En bij het openen verschijnt het beeld ineens aan de andere kant. Hoe kan dat? Ontdek het geheim terwijl je jouw kaart maakt en versiert. Onder begeleiding van onze workshopbegeleiders ontwerp je jouw eigen magische kaart. Een leuke mix van kunst, verwondering en plezier!
Voor kinderen vanaf 7 jaar.
Praktische informatie
De kinderactiviteiten zijn op maandag 6 april 2026 (Tweede Paasdag). Je kunt de binnenlopen tussen 11:00 en 15:00 uur. De magische kaarten-workshop start elk half uur.
De activiteiten zijn inbegrepen bij de museumentree. Geen extra toeslag.




